W kwietniu 2019 roku na polskim rynku zakładów bukmacherskich zadebiutował kolejny bukmacher. Tym razem była to firma Betfan, która po pół roku od uzyskania zgody od Ministerstwa Finansów rozpoczęła przyjmowanie zakładów bukmacherskich za pomocą swojej strony internetowej. Z tego co wiadomo, firma nie zamierza póki co otwierać stacjonarnych punktów.

Bukmacher posiada również dedykowaną aplikację mobilną, z której gracze coraz chętniej korzystają. Ułatwia ona zawieranie zakładów, zarówno klasycznych, jak i zakładów na żywo, które cieszą się coraz większą popularnością wśród typerów. To, co najbardziej ich cieszy to fakt, że mogą oni skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego.

Kod Promocyjny

Betfan podobnie, jak wielu innych bukmacherów ma bardzo rozbudowana sekcję zakładów typu prematch. Obecnie w ofercie firmy jest ponad 30 dyscyplin, wśród nich te najpopularniejsze jak piłka nożna, siatkówka, koszyków, tenis oraz boks. Oprócz tego jest też całkiem sporo dyscyplin egzotycznych – wiele z nich może Cię zaskoczyć, a część z nich na pewno w ogóle nie kojarzysz. Betfan ma też w części zakładów, ogromną sekcję z statystykami i newsami, które na pewno ułatwią podjęcie decyzji o tym, na co postawić w najbliższej kolejce.

Betfan oferuje także zakłady LIVE, czyli zakłady na żywo. To sekcja ciesząca się ogromną popularnością wśród typerów. Uwielbiają oni fakt, że w sekcji tej dzieje się wiele, nawet jeśli w Polsce są godziny nocne – wtedy grają ligi azjatyckie i amerykańskie.

Betfan kod promocyjny można wykorzystać w zakładce esport. To sekcja, którą bukmacher mocno rozwija, dzięki czemu gracze mogą skorzystać z zakładów na takie gry jak DOTA, League of Legends, StarCraft, Call of Duty, Counter Strike, King of Glory, NBA2K i Overwatch. Zakłady obejmują zarówno lokalne zmagania, jak i turnieje o międzynarodowym zasięgu. Jedną z takich imprez jest Intel Extreme Masters, która co roku organizowana jest w katowickim Spodku – spotykają się tam najlepsi gracze na świecie. 

Author

Comments are closed.

Pin It