Przedłużone paznokcie to poligon dla realizacji pomysłów w sztuce zdobienia paznokci. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, można urzeczywistnić nawet najśmielsze i fantastyczne pomysły. Kierunek jest bardzo popularny wśród młodych kobiet. Na rynku są dostępne akcesoria do paznokci, które pomagają urzeczywistnić wiele projektów.

Akcesoria do zdobienia paznokci. Co wybrać?

Dostępna jest ogromna liczba różnych akcesoriów do projektowania wzorów na paznokciach, wybór jest ograniczony tylko wyobraźnią.

Cyrkonie i inne świecidełka

Jest to imitacja kamieni szlachetnych. Są wykonane z różnych materiałów, na przykład ze szkła, kryształu, plastiku, metalu i innych materiałów. Cyrkonie mogą mieć każdy kształt, rozmiar, kolor. Do zdobienia paznokci wybiera się cyrkonie o wielkości 1-3 mm. I takie właśnie egzemplarze zawierają akcesoria do paznokci zebrane w zestawy.

Do mocowania dżetów stosuje się żel, akryl, lub specjalny klej. Można też zastąpić ww. zwykłym przezroczystym lakierem. Przezroczysty lakier, akryl, żel, utrwalacz nakłada się również na cyrkonie.

Mikroblasty i księżycowy pył

Akcesoria do paznokci jako brokaty mają właściwości mieniącej się w świetle powłoki. Zwykle są to te same okruchy, które można zobaczyć w lakierach, tylko w tej wersji są prezentowane w postaci suchej. Suche cekiny mają tę zaletę, że można regulować ich ilość.

Nakładaj cekiny po prostu: użyj lakieru, na który wysypuje się cekiny. Po wyschnięciu lakieru cekiny są przesuwane pędzlem, a paznokieć jest pokryty kolejną warstwą lakieru. Brokat można stosować razem z proszkiem akrylowym i żelem.

Kolorowe i błyszczące folie

Folia jest niezbędnym dodatkiem do zdobienia paznokci. Bezpośrednio w projekcie stosuje się trzy rodzaje folii.

Folia jednowarstwowa. Może mieć różne kolory i odcienie. Przezroczysty lakier lub klej nakłada się na paznokieć, element wycina się z folii i rozprowadza na paznokciu cienką płytką. Na folii czasami nakłada się kolejną warstwę lakieru. Połysk folii zostanie utracony, ale taki projekt paznokci będzie trwały na długo. To wytrzymałe akcesorium do paznokci.

Folia transferowa jest przyklejana klejem. Najpierw klej jest nakładany na paznokieć, a następnie folia jest umieszczana na nim. Po pewnym czasie podstawa folii jest usuwana, a na paznokciu pozostaje wzór.

Paski folii z podkładem samoprzylepnym. To kolejny dodatek do zdobienia paznokci. Folia jest elastyczna i łatwo daje się rozprowadzić na powierzchni paznokcia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Author

Comments are closed.

Pin It