Wielkimi krokami zbliża się lato – sezon na podróże, skąpe ubrania, wylegiwanie się na plaży. Na myśl o konieczności odsłonięcia brzucha czy nóg czujesz dyskomfort, ponieważ restrykcyjny plan odchudzający znów okazał się zawodny? Najwyższa pora sięgnąć po skuteczniejsze metody odchudzania. Spektakularne rezultaty bez tygodni poświęceni i wyrzeczeń zapewni Ci nowoczesne urządzenie do liposukcji Embrace RF. Na jakie efekty możesz liczyć? Co warto wiedzieć o innowacyjnej metodzie odchudzania? Sprawdź!

Jak działa urządzenie do liposukcji Embrace RF?

Urządzenie do liposukcji zaprojektowane przez renomowaną, izraelską firmę Inmode zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. Kuracja przeprowadzona przy pomocy zaawansowanej aparatury jest znacznie bezpieczniejsza i łagodniejsza dla ciała niż klasyczne odsysanie tłuszczu. Przyspieszona kuracja odchudzająca w uproszczeniu polega na ogrzewaniu skóry poprzez przepływ prądu RF pomiędzy elektrodami: wewnętrzną i zewnętrzną. Elektroda wewnętrzna upłynnia tkankę tłuszczową, która następnie zostaje usunięta z organizmu. Osoby poddające się kuracji zauważają nie tylko wyraźne zmniejszenie obwodów w wybranych miejscach, ale również wzrost napięcia, elastyczności i gęstości skóry. Co ważne, zabieg wykonywany jest w kontrolowanych warunkach przez lekarza po wcześniejszym przeprowadzeniu dokładnego wywiadu.

Precyzja działania

Chcesz pozbyć się tłuszczu z obszarów, który wyjątkowo trudno wyszczuplić, na przykład podbródka albo ramion? Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do liposukcji spełni Twoje oczekiwania. Dzięki głowicom o zróżnicowanej budowie lekarz może precyzyjnie działać na małych i większych obszarach. 

Author

Comments are closed.

Pin It