Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to niezwykle popularna i często wybierana forma manicure. Coraz więcej pań decyduje się na ozdobienie swych dłoni lakierem hybrydowym, który zapewnia estetyczny i naturalny efekt, gwarantując przy tym wyjątkową trwałość.

Manicure hybrydowy – na czym to polega?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to rodzaj manicure polegający na nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej emalii i następne utwardzenie jej przy pomocy lampy LED. Do wykonania manicure hybrydowego wykorzystuje się specjalne lakiery, które utwardzone zapewniają długotrwały efekt.

Przy wykonywaniu hybryd stosuje się również bazy, które zwiększają przyczepność lakieru do paznokci. Dodatkowo baza pod hybrydę wyrównuje płytkę paznokcia i zabezpiecza ją przed odbarwieniem. Spośród dostępnych na rynku baz można zdecydować się między innymi na wybór:

  • bazy z witaminami lub włóknami nylonowymi – która odżywi i wzmocni osłabioną płytkę paznokcia,
  • bazy przedłużającej – ten typ bazy umożliwi szybkie i skuteczne przedłużenie nawet bardzo krótkich paznokci,
  • bazy klasycznej – odpowiedniej dla posiadaczek zdrowych, mocnych paznokci. Baza klasyczna to najbardziej podstawowa z baz.

Trwałość hybrydy – jak długo utrzymuje się manicure hybrydowy?

Hybrydowe zdobienia paznokci to metoda wybierana przede wszystkim ze względu na swoja niesamowitą trwałość. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy utrzyma się przez kilkanaście dni. Długa trwałość manicure hybrydowego zapewnia niezwykły komfort stosowania. Lakiery hybrydowe to idealne rozwiązanie dla tych mocno zabieganych i dla osób stale będących w podróży, ceniących sobie wygodę i wysoką estetykę wykonania.

Niektóre posiadaczki hybryd skarżą się na pojawiający się po kilku dniach odrost. To właśnie odrost oraz stosunkowo długi czas wykonania manicure hybrydowego, stanowią główne przyczyny rezygnacji ze skorzystania z tej formy manicure.

Jak wybrać najlepszy lakier hybrydowy?

Aby uzyskać jak największą trwałość wykonanego manicure, zawsze należy wybierać produkty od wiodących i renomowanych producentów. Niekiedy słabe jakościowo lakiery mogą wywoływać uczulenia – nieprzyjemnych incydentów tego typu można uniknąć wybierając produkty od sprawdzonych marek.

Przy wyborze lakieru hybrydowego warto również zapoznać się z opiniami innych kobiet. Im więcej opinii, tym większa szansa na wybór idealnego i sprawdzonego produktu, który pomoże w uzyskaniu długo utrzymującego się efektu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Author

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ zobacz wiecej