Lato to idealna pora na to, aby podawać posiłki na świeżym powietrzu. W czasie pogodnych, letnich dni chętnie zapraszamy bliskich na grilla i do wspólnego biesiadowania. W stworzeniu letniej jadalni pomogą meble ogrodowe obiadowe. Jakie propozycje mają dla nas projektanci mebli? Które kolekcje okażą się strzałem w dziesiątkę?

Nowoczesne meble ogrodowe obiadowe

Nowoczesna, letnia jadalnia to idealne miejsce do spotkań – tu podamy śniadania, zaprosimy bliskich do obiadu, wieczorami spotkamy się w gronie znajomych przy grillu. W aranżacji przestrzeni pomogą nowoczesne meble ogrodowe obiadowe, np. z technorattanu. Rozbudowane kolekcje technorattanowe pozwolą na dopasowanie elementów do konkretnych potrzeb. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia fakt, że łączą one doskonały design z wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki lekkim, aluminiowym stelażom przesuwanie technorattanowych krzeseł nie sprawi żadnego kłopotu. Komplety takie to także meble tarasowe – z powodzeniem możemy wykorzystywać je na przydomowych tarasach i osłaniać przy pomocy parasoli ogrodowych.

Meble ogrodowe obiadowe z drewnianymi elementami

Wykorzystanie naturalnego drewna to prosty i sprawdzony sposób na to, aby klasyczne meble wyróżnić i nadać im elegancji. Wybierając meble ogrodowe obiadowe, warto postawić na okrągły stół, w którym blat wykonano z egzotycznego drewna eukaliptusowego. Taki stół z pewnością przyciągnie wzrok! Stoły z drewnianymi blatami oparte są zazwyczaj na lekkich, aluminiowych konstrukcjach. By zachować ich elegancję na długie lata, konieczne jest regularne konserwowanie drewna. Uzupełnieniem dla drewnianych stołów mogą być nowoczesne krzesła, w których siedziska i oparcia wykonane są z grubej liny polipropylenowej.

Author

Comments are closed.

Pin It https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ zobacz wiecje live url