Nowoczesna sypialnia pełni w codziennym życiu ważną rolę. To właśnie w swojej intymnej strefie niedostępnej dla gości regenerujemy ciało i umysł podczas snu, relaksujemy się z dobrą książką albo serialem, witamy każdy kolejny dzień… Aby sypialnia nastrajała nas pozytywnie o poranku i sprzyjała wartościowemu relaksowi, należy starannie ją zaprojektować. Jakie rozwiązania są dzisiaj chętnie stosowane przez architektów? Poznaj najświeższe trendy rządzące w modnych sypialniach!

Nowoczesna sypialnia w naturalnym stylu

Nowoczesna sypialnia kojarzy Ci się z chłodną, minimalistyczną przestrzenią pozbawioną „duszy”? W takim razie czeka Cię niemałe zaskoczenie! Architekci coraz śmielej odchodzą od prostych, masowo produkowanych mebli i zimnych tonacji na rzecz unikatowych mebli z drewna. Nowoczesne meble z naturalnych surowców nie są ciężkie i nieatrakcyjne. Wręcz przeciwnie – połączenie nieskomplikowanych, geometrycznych form i usłojonej, pięknie wybarwionej struktury drewna wnosi do wnętrz świeżość, ciepło i naturalność.

Z „mody na naturalność” wynika kolejny trend – sypialnie w stylu boho. Wypełnione kwiatami doniczkowymi, wyposażone w rattanowe meble i oryginalne tekstylia wnętrza jednoznacznie kojarzą się z wolnością, naturą i swobodą.

Klasyka zawsze w modzie

W architekturze wnętrz ogromną popularnością cieszy się styl modern classic łączący w sobie nowoczesną prostotę z ponadczasową elegancją. Szlachetne materiały, wysokiej jakości meble z klasycznymi dekorami, pastelowe kolory i gustowne sztukaterie na ścianach to elementy charakterystyczne dla wnętrz urządzonych zgodnie z mocnym trendem.

Author

Comments are closed.

Pin It https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz wiecej https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/