Szukając inspiracji na zaaranżowanie przydomowego ogrodu przede wszystkim wybierzmy meble ogrodowe dopasowane do naszych potrzeb. W szerokim wachlarzu ofert zwróćmy uwagę na komplety wykonane z najwyższą starannością oraz zgodnie z najnowszymi trendami. Wśród rekomendowanych kompletów wiele dzisiaj mówi się o meblach ogrodowych technorattanowych. 

Meble ogrodowe wykonane z technorattanu – trwałość na lata!

Meble ogrodowe technorattanowe to klasa sama w sobie – meble ogrodowe tego typu są trwałe, zabezpieczone przed działaniem wilgoci, odkształceniami. W kolekcjach znajdziemy wszystko co niezbędne do zaprojektowania wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej: sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe. Kolekcje pozwalają na zaaranżowanie ogrodu, tarasu czy balkonu – warto również wspomnieć, że wysoka jakość tego typu mebli doceniona została również przez restauratorów czy właścicieli hoteli i pensjonatów. 

Jak skonstruowane są meble ogrodowe technorattanowe? Konstrukcja mebli tego typu opiera się na aluminiowym stelażu, który malowany jest proszkowo. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania stelaż jest zabezpieczony przed korozją. Zastosowanie aluminium pozwoliło również na zmniejszenie wagi mebla – podnoszenie krzeseł czy stolika nie sprawi nam problemów. Okrycie mebli tworzy plecionka z technorattanu – to materiał o wysokiej odporności na ścieranie czy płowienie. Meble technorattanowe na długi czas zachowają wyjątkowy wygląd i oryginalny kolor. 

Meble ogrodowe i oświetlenie

Jak nadać miejscu wypoczynkowemu wyjątkowej oprawy? Z pewnością warto wykorzystać odpowiednie oświetlenie. Jednym z ciekawszych rozwiązań są rattanowe lampiony, w których wnętrzu umieszczone jest szklane naczynie na świecę. Lampiony takie możemy ustawić na ziemi, parapecie czy stoliku lub też zawiesić nad głowami na przygotowanej wcześniej linie. 

Author

Comments are closed.

Pin It Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://hexi-dump.org/domowe-biuro-jak-zaaranzowac-miejsce-do-pracy/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/544-szuflady-w-kuchni