Przewrócony, przekręcony czy przekrzywiony znak może stać się źródłem ogromnego niebezpieczeństwa dla kierowców i innych uczestników ruchu. Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna, jeśli znak znajduje się nie przy ulicy, a bezpośrednio na niej. Z tego względu każdy element tymczasowy umieszczony na jezdni (słupki, pachołki, tymczasowa sygnalizacja świetlna czy zapory) i standardowy, stały znak musi być solidnie zamocowany. Służy do tego podstawa drogowa Nicrobase – funkcjonalna baza przeznaczona do urządzeń BRD o zróżnicowanej konstrukcji.

Czym jest podstawa drogowa Nicrobase?

Podstawa drogowa Nicrobase to uniwersalny, praktyczny element umożliwiający sprawne i pewne zamontowanie do podłoża znaku, tablicy, pachołka czy innego oznaczenia pionowego. Baza została zaprojektowana w taki sposób, aby była kompatybilna z elementami o zróżnicowanej konstrukcji. Znak umieszczony w solidnej bazie nie przekręca się, nie przewraca i nie zmienia swojego miejsca niezależnie od pogody. W sprzedaży znajdziesz dwa rodzaje baz różniące się wielkością i wagą: małą o wymiarach 440x720x120 mm i wadze 20 kg oraz dużą o wymiarach 440x880x120 mm i wadze 30 kg. Każda z nich wyposażona jest w uniwersalne otwory montażowe.

Przechowywanie i transport

Bazy położone jedna na drugiej są stabilne. W ten sposób można łatwo je przewieźć oraz składować. Ustawione w ten sposób zajmą minimum miejsca.

Tablice w rozmiarze XXL

Pojedyncze podstawy mogą być łączone w rozbudowane platformy o dużej stabilności niezbędnej do utrzymania wielkogabarytowych tablic i reklam. Modułowa konstrukcja umożliwia ich rozbudowywanie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Cały proces jest zaskakująco prosty!

Rozwiązania przyjazne planecie

Budulcem baz Nicrobase jest PCV – materiał o wyjątkowej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Podstawy nie niszczeją pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV, mróz, wysoką temperaturę. Co ważne, nie pęknie, kiedy najedzie na nią samochód. Materiał użyty do ich produkcji nie jest przypadkowy. Producent wykorzystuje odpady (a dokładniej – niepotrzebną, zużytą izolację przewodów) i daje im drugie życie w procesie recyklingu. Produkty Nicrobase są przyjazne środowisku naturalnemu.

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It