Szukając inspiracji na wyjątkową kuchnię, warto zwrócić uwagę na najnowsze trendy. Projektanci chętnie dzielą się swoimi pomysłami na kuchenne wnętrza, wskazując oryginalne detale i dodatki. Jak zaprojektować domową kuchnię? W jaki sposób poradzić sobie z trudną przestrzenią aneksu?

Kuchnie nowoczesne – idealne do klasycznych pomieszczeń i aneksów

Kuchnie aranżowane na nowoczesne wnętrza to trend chętnie wykorzystywany. Kuchnie takie odznaczają się gładkimi powierzchniami, lśniącymi frontami, ale też zastosowaniem markowych akcesoriów i zabudowy praktycznie pod sam sufit. Nowoczesne kuchnie pozwalają na wykreowanie niebanalnej przestrzeni zarówno w klasycznym wnętrzu lub jako uzupełnienie aneksu kuchennego. Nowoczesne kuchnie tworzą gładkie, spójne zabudowania – będą one zachwycać każdego dnia i sprawiać, że każda chwila spędzona w kuchni będzie wyjątkowa.

Kuchnie inspirowane naturą!

Drewno to materiał niezwykle pożądany w aranżacji mieszkań i domów. Niestety, jest również drogi i nie każdy może sobie pozwolić na meble z litego drewna. Kuchnie drewniane nowoczesne stworzyć jednak można bez trudu, wykorzystując nowoczesne meble uzupełnione o dekory imitujące naturalne drewno. Takie meble to prawdziwa rewolucja i prosty sposób na to, by wykreować kuchnię w stylu skandynawskim, loftowym czy minimalistycznym. Kuchnie z dekorami imitującymi drewno to zazwyczaj meble tworzone z płyt meblowych – materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, odkształcenia, wnikanie brudu. Czyszczenie mebli tak zaprojektowanych jest proste i nie zajmuje wiele czasu.

Kuchnie retro – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Dużym zainteresowaniem cieszą się także meble kuchenne stylizowane na modę retro. Meble takie posiadają stylizowane fronty szafek: zdobią je frezy, ale też przeszklenia ze szprosami. Kuchnie retro uzupełnia się o dekoracyjne uchwyty.

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It Dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft Sejf do kampera przyczepy na wymiar https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/