Środek do czyszczenia chłodnic TEC 2000 Radiator Flush usuwa kamień, rdzę, pozostałości po zmiękczaczach wody, a także po preparatach anti-freeze. Zdobył pozytywne opinie wśród klientów na całym świecie. W niezwykle szybki i skuteczny sposób czyści układ chłodzenia w samochodzie, docierając do wszystkich zakamarków. Brytyjska marka TEC 2000 produkuje na rynek petrochemiczny środki do ochrony i czyszczenia silnika, które są bezpieczne i spełniające określone działania. 

Układ chłodzenia w Twoim samochodzie

Środek do płukania układu chłodzenia TEC 2000 Radiator Flush wypłukuje nagromadzone osady kamienia i brudu. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, która oparta jest na mieszance chemicznych detergentów, chroni metalowe i gumowe części znajdujące się w całym układzie chłodniczym. Jest najmocniejszym i najdokładniejszym preparatem na rynku. Jego aplikacja jest bardzo prosta,a zadowoleni użytkownicy zgodnie podkreślają – środek TEC 2000 Radiator Flush rzeczywiście działa. 

Awaria układu chłodzenia może mieć wpływ na działanie jednostki napędowej, a w najgorszym wypadku jej uszkodzenie. Dlatego kluczowym elementem jest konserwacja i czyszczenie układu chłodzenia. W przypadku złej pracy urządzeń, przewodów i pozostałych elementów nie pracują prawidłowo, mogą pojawić się problemy z większym zużyciem paliwa, odparowywaniem szyb i ogrzewaniem kabiny pasażerskiej. 

Jak stosować środek TEC 2000 Radiator Flush?

W celu wyczyszczenia układu chłodzenia preparatem marki TEC 2000, pierwszym krokiem będzie uruchomienie silnika. Następnie musimy odczekać, aż chłodziwo osiągnie optymalną temperaturę. W tym czasie wlewamy preparat Radiator Flush do układu chłodzenia. Przez kolejne 20 minut pozostawiamy silnik na biegu jałowym. Ostatnim krokiem będzie wyłączenie silnika, przepłukanie chłodnicy wodą demineralizowaną, a także wymiana płynu na docelowy. Jedna puszka o pojemności 375 ml. wystarcza na cały proces czyszczenia. 

Pozostałe preparaty do czyszczenia i ochrony silnika TEC 2000

Marka TEC 2000 obecna jest w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, USA i w Polsce. Na rynku znana jest z produkcji środków do czyszczenia komory silnika i dodatków do paliwa, które poprawiają wydajność jednostki napędowej. Preparaty używane są przez wielu kierowców i mechaników, którzy zachwalają ich działanie i w Internecie prezentują efekty w postaci lepszej pracy silnika. 

Na https://tec2000.pl/ znajdziesz produkty do silników benzynowych i diesla, które niejednokrotnie pomagają uniknąć kosztownych napraw i demontażu jednostki napędowej, która kosztuje kilka tysięcy złotych. Przetestuj je w swoim samochodzie. 

Author

Comments are closed.

Pin It https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ zobacz wiecje