Jazda konna jest sportem coraz chętniej wybieranym przez osoby w różnym wieku – nie ma tu dużych ograniczeń związanych z umiejętnościami czy predyspozycjami. Naukę możemy rozpocząć praktycznie w każdym wieku. Aby jednak zachować bezpieczeństwo i komfort w siodle warto zaopatrzyć się w odpowiedni strój, w tym bryczesy. Wśród dostępnych opcji HKM bryczesy cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Dlaczego?

HKM bryczesy – wygodny strój jeździecki

Wygodne bryczesy są elastyczne, nie krępują ruchów, a jednocześnie chronią skórę jeźdźca przed potencjalnymi obtarciami czy uszkodzeniami. Decydując się na HKM bryczesy możemy mieć pewność, że producent zadbał o najmniejsze detale i tworzył spodnie z myślą o wygodzie użytkownika. HKM bryczesy tworzone są z tkanin łączonych: najczęściej jest to splot bawełny oraz tkanin syntetycznych. Takie połączenie pozwala na uzyskanie tkaniny odpornej na ścieranie, posiadającej niewielką elastyczność, ale też takiej, która pozwala na stałe wentylowanie skóry jeźdźca. Istotne jest, aby spodnie nie krępowały ruchów – będzie to miało wpływ na jakość treningu! HKM bryczesy posiadają wstawki w formie połowy leja lub pełnego leja – dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw i materiałów możliwe stało się zapewnienie lepszej przyczepności do siodła, również w czasie trudniejszych manewrów. 

Kask jeździecki – jaki model wybrać?

HKM bryczesy to jedna z propozycji na wygodny strój jeździecki. Elementem, którego nie możemy pominąć podczas kompletowania stroju do jazdy konnej jest kask. Kaski jeździeckie skutecznie ochronią naszą głowę przed upadkiem i pozwolą na zwiększenie komfortu jazdy. Kaski są zapinane pod szyją – umożliwiają to regulowane paski. Niezapięty kask nie spełni swojej roli! Niewielki daszek ochroni nasze oczy przed słońcem. 

Author

Comments are closed.

Pin It https://poznajauditt.pl/gdzie-mozna-wyslac-dziecko-na-wakacje/ https://razemwiecej.pl/sofa-i-wygodne-fotele-duet-doskonaly/ Nowoczesny przedpokój