rzestronne pokoje dzienne czy salony to miejsca, gdzie z przyjemnością podejmujemy gości, ale też odpoczywamy w gronie rodziny. Jak stworzyć praktyczną przestrzeń, która przypadnie do gustu wszystkim domownikom? Możliwości jest wiele!

Postaw na komfortowe meble wypoczynkowe!

Elementem niezbędnym w salonach i pokojach dziennych są meble wypoczynkowe. Szeroki wybór kompletów czy pojedynczych mebli z pewnością zaskoczy! W zależności od potrzeb salon może być uzupełniony o sofę i fotel, ale też o jedną sofę w konstrukcji modułowej. Meble modułowe składają się z kilku elementów, które wykorzystywane są zgodnie z aktualnymi potrzebami. Dobrym pomysłem może być też wybranie kanapy z funkcją spania – takie meble sprawią, że bez trudu uda się wykreować dodatkowe miejsce do spania dla gości. Tym samym salon może zmienić się w pokój gościnny.

Ławy – sposób na niebanalne wnętrze

Chcąc w prosty sposób zmienić klasyczne wnętrze w wyjątkową przestrzeń do podejmowania gości, warto postawić na ławy rozkładane. Nowoczesne ławy rozkładane świetnie zastępują klasyczne stoliki kawowe, a ich obszerne blaty pozwalają na podawanie licznych potraw, napojów. Ławy rozkładane to wygodna opcja, kiedy z wizytą wpadają sąsiedzi czy bliscy – ten ponadczasowy mebel pozwoli na to, by wszyscy czuli się komfortowo!

We wnętrzach skandynawskich czy loftowych idealnym rozwiązaniem okażą się ławy drewniane. Eleganckie ławy drewniane wykonane są z litego drewna lub też płyt fornirowanych. Prezentują się one ponadprzeciętnie, stanowią idealny dodatek do wnętrz i element, który z pewnością podniesie estetykę otoczenia. Drewno wykorzystane do tworzenia ław jest odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem brudu, wilgocią. Tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na ścieranie. Urzeka unikatowe usłojenie.

Author

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecje https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/